Pioneers in the industry, we offer stainless steel tea counter, tea stall counter, max bhel counter, stainless steel glass sancks counter, stainless steel tea service counter and ss food service counter from India.
₹ 15000 / Piece Get Latest Price
| Burner Availability | With Burner |
| Usage/Application | Catering |
| Material | Stainless Steel |
| No. Of Shelves | 2 Shelves |
| Color | Silver |
| Thickness | 2mm |
₹ 25000 / Unit Get Latest Price
| Burner Availability | With Burner |
| Usage/Application | Catering |
| Material | Wooden |
| No. Of Shelves | 2 Shelves |
| Color | Silver |
| Finished | Polished |
Minimum order quantity: 10 Unit
₹ 93000 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Counter Length | 6 ft |
| Power Source | No Heating |
| Burner Availability | With Burner |
| Counter Height | 34 in |
| Usage Area | Tea Stall, Food Court |
| With Sink | No Sink |
| Usage/Application | Catering |
| No. Of Shelves | 2 Shelves |
| Color | White |
| Thickness | 2mm |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 160000 / Unit Get Latest Price
| Material | Wooden |
| Counter Length | 6 ft |
| Usage Type | Cooking And Serving |
| Usage/Application | Catering |
| No. Of Shelves | 2 Shelves |
| Counter Height | 38 inch |
| Counter Depth | 30 inch |
| Color | Grey |
| Height | 5ft |
| Surface Finish | Polished |
Minimum order quantity: 1 Unit
We are engaged in offering Quality Products to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
₹ 33500 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| No. Of Shelves | 4 Shelves |
₹ 23500 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Street Food Stall |
| Material | Stainless Steel |
| No. Of Shelves | 4 Shelves |
₹ 30000 / Piece Get Latest Price
| Counter Type | Self Service |
| Material | Stainless Steel |
| Length | 5 ft |
| Usage/Application | Catering |
| Usage Area | Canteen, Restaurant, Hotel |
| Color | Silver |
| Height | 4 Ft |
| Surface Finish | Polished |
| Number of Shelves | 2 Shelves |
| No. Of Shelves | 3 Shelves |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 23500 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel 202 |
| Counter Length | 5 ft |
| Usage Type | Serving Only |
| Usage/Application | Restaurant |
| No. Of Shelves | 4 Shelves |
| Counter Height | 32 inch |
| Counter Depth | 30 inch |
| Top Type | Stainless Steel Top |
Minimum order quantity: 1 Piece
Guru Bhimraya Vagholi (CEO)
Neermit Enterprises
Balkrusan Park, Behind R.R.College, Sangli Road
Jath - 416404, Sangli, Maharashtra, India