We are a leading Manufacturer of ss chinese fast food counter from Jath, India.
₹ 103000 / Piece Get Latest Price
| Stall Type | Chinese Stall |
| Counter Type | Snack Counter |
| Structure Type | Cabin |
| Material | Stainless Steel 202 |
| Body Material | SS 202 |
| Counter Length | 6 ft |
| Usage/Application | Street Food Stall |
| Counter Shape | Rectangular |
| No. Of Shelves | 2 Shelves |
| Height | 6 Feet |
| Length | 2000 mm |
| Number Of Pans | 4 Pans |
| Width | 1200 mm |
| Counter Height | 32 in |
| Service Side | Three Side |
| Usage Area | Food Court |
| Glass Type | Frameless Glass |
| Mobility | With Wheels |
| Power Source | Electric |
| With Lighting | LED Strip |
Minimum order quantity: 1 Piece
All material stainless steel chienece display counter using
Guru Bhimraya Vagholi (CEO)
Neermit Enterprises
Balkrusan Park, Behind R.R.College, Sangli Road
Jath - 416404, Sangli, Maharashtra, India