₹ 14000 / Piece Get Latest Price
| Service type | Bain marie service |
| No. of shelves | 4 shelves |
| Material | SS 304 |
| Usage/Application | Restaurant |
| Application | Hostel mess |
| Load Capacity | 100 Kg, 100 kg |
| Brand | Neermit Enterprises |
| Color | Silver |
| Number Of Wheels | 4 |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 12500 / Piece Get Latest Price
| Load Capacity | 32 L |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Blue |
| Usage/Application | Muncipal corporation |
| Type | Housekeeping Trolley |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 6000 / Piece Get Latest Price
| Seating Capacity | 4 Seater |
| Table Top Material | Stainless Steel |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Table Length | 1200 mm |
| Table Width | 750 mm |
| Table Height | 750 mm |
| Table Shape | Rectangular |
| Surface Finish | Matte |
| Usage Area | Indoor And Outdoor |
| Country Of Origin | Made In India |
₹ 19500 / Piece Get Latest Price
| Seating Capacity | 8 Seater |
| Table Top Material | Stainless Steel |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Table Length | 2100 mm |
| Table Width | 750 mm |
| Table Height | 750 mm |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 21500 / Piece Get Latest Price
| Seating Capacity | 8 Seater |
| Table Top Material | Stainless Steel |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Table Length | 1200 mm |
| Table Width | 750 mm |
| Table Height | 750 mm |
₹ 20000 / Piece Get Latest Price
| Size | 72*24 |
| Usage/Application | kitchen usase For commercial |
| Weight | 35 kg |
| Table Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 10000 / Piece Get Latest Price
| Load Capacity(kg) | 150 kg |
| Material | Stainless steel |
| Usage/Application | Hotel |
| Structure | Heavy |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 30000 / Piece Get Latest Price
| No Of Pot | 6 |
| Usage/Application | Restaurant |
| Number Of Burner | 3 |
| Type | Commercial Cooking Range |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 15500 / Piece Get Latest Price
| Product Type | Dining Table |
| Seating Capacity | 4 Seater |
| Usage Area | Restaurant |
| Application | Restaurant |
| Material | Stainless steel |
| Primary Material | Metal |
| Table Top Material | Wood |
Minimum order quantity: 5 Piece
Stainless steel frame and top marine plywood restaurant dining Table
₹ 9500 / Piece Get Latest Price
| Bench Type | Work Table |
| Material | Stainless Steel (SS) |
| Top Material | Stainless Steel |
| Load Capacity | 200 kg |
| Color | Silver |
| Brand | Neermit Enterprises |
| Shape | Rectangular |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | Made in India |
Using hotel / restaurant/ for working table ss table
₹ 12500 / Piece Get Latest Price
| Load Capacity(kg) | 250 |
| Usage/Application | Industrial |
| Structure | Platform |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 2500 / Piece Get Latest Price
| Product Type | Foldable Lap Desk |
| Material | Engineered Wood |
| Seating Capacity | 1 Seater |
| Foldable | No |
| Storage Availability | Without Storage |
| Table Top Finish | Wood Grain |
Ms pipe powder coating study table
₹ 12500 / Piece Get Latest Price
| No. Of Sink | 1 |
Minimum order quantity: 1 Piece
Stainless steel sink table using home , restaurant, canteen etc
₹ 12500 / Piece Get Latest Price
| Load Capacity(kg) | 200 kg |
| Type | Fruit & Vegetable Trolley |
| Usage/Application | Hotel |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1 Piece
Size - Length 48 inch * width 30" * height 30 inch
₹ 5500 / Piece Get Latest Price
| Type of Wheelchairs | Manual |
| Backrest Type | Foldable |
| Brand | Neermit |
| Seat Width | 18 inch |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Weight | 20 kg |
Minimum order quantity: 5 Piece
The Folding Wheelchair is a versatile, compact mobility solution designed for easy storage and transport. Lightweight yet durable, it features a foldable frame for convenience, making it ideal for travel and everyday use. Perfect for those seeking a practical, space-saving wheelchair for enhanced mobility.
₹ 5500 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 15 L |
| Steel Grade | SS 304 |
| Lid Type | Swing Lid |
| Shape | Rectangular |
| Finish | Matt |
₹ 25000 / Piece Get Latest Price
| Kitchen Rack Design | Rectangular |
| Finish type | Matt |
| Mount Type | Free Standing |
₹ 10000 / Piece Get Latest Price
| Door Type | Hinged |
| Wardrobe Type | Hinged |
| Number of Doors | 2 |
| Carcass Material | Ms powder coating |
| Shutter Finish | Powder coating |
| Width | 1.5 ft |
₹ 3500 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Mounting Type | Table Top |
| No. of Shelves | 1 Shelf |
| Size | 3 ft |
| Shape | Rectangle |
| With Back Panel | No |
₹ 14500 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Backrest Type | With Backrest |
| Seating Capacity | 4 Seater |
| Backrest | With Backrest |
| Armrest | Without Arm Rest |
| Brand | Neermit |
| Seating Height | 30 |
Minimum order quantity: 5 Piece
Stainless steel table and bench using hotel restaurant canteen hostel using water proof marin plywood
Guru Bhimraya Vagholi (CEO)
Neermit Enterprises
Balkrusan Park, Behind R.R.College, Sangli Road
Jath - 416404, Sangli, Maharashtra, India