We are a leading Manufacturer of tea stall counter, stainless steel food serve trolley, stainless steel vada pav counter, stainless steel food service trolley, pav bhaji counter and tea counter setup from Jath, India.
₹ 91000 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Street Food Stall |
| Material | Stainless Steel |
| No. Of Shelves | 3 Shelves |
| Color | Silver and Red |
| Features | Front Glass Protection |
| Surface Finish | Polished |
₹ 10500 / Piece Get Latest Price
| Service type | Meal service |
| No. of shelves | 3 shelves |
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Hotel |
| Application | Industrial canteen, Railway catering, Restaurant, Banquet, Flight kitchen, Hostel mess |
| Load Capacity | 200 Kg, 200 kg |
| Castor type | Fixed and swivel |
Minimum order quantity: 5 Piece
Stainless steel food serve trolley, using hostel, restaurant, canteen, temple
₹ 48000 / Piece Get Latest Price
| No. Of Shelves | 3 Shelves |
| No of Burners | 2 Burners |
| Is It Portable | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 12000 / Piece Get Latest Price
| Service type | Meal service |
| No. of shelves | 2 shelves |
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Restaurant |
| Load capacity | 100 kg |
| Trolley size | 900x500x900 mm |
| Application | Flight kitchen, Restaurant, Industrial canteen, Banquet, Hostel mess, Hotel |
| Castor type | Swivel with brake |
| With tray rails | No |
| Handle type | Single handle |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 20500 / Piece Get Latest Price
| No. Of Shelves | 1 Shelf |
| Height | 3 Feet |
| No of Burners | 1 Burner |
| Is It Portable | No |
| Glass Thickness | 2mm |
| Automation Grade | Manual |
₹ 58000 / Piece Get Latest Price
| Height | 4 Feet |
| Material | Stainless Steel |
| No. Of Shelves | 1 Shelf |
| Color | Brown |
| Usage/Application | Catering |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 27500 / Piece Get Latest Price
| No. Of Shelves | 1 Shelf |
| Height | 3 Feet |
| No of Burners | 1 Burner |
| Is It Portable | No |
| Glass Thickness | 2mm |
| Automation Grade | Manual |
₹ 29500 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Street Food Stall |
| Material | Stainless Steel |
| No. Of Shelves | 4 Shelves |
| Height | 4 Feet |
₹ 85000 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Catering |
₹ 67000 / Piece Get Latest Price
| Burner Availability | With Burner |
| Material | Stainless Steel |
₹ 145000 / Piece Get Latest Price
| Counter Type | Self Service |
| Material | Wooden |
| Length | 7 ft |
| Usage/Application | Catering |
| Material Grade | SS 202 |
| Top Material | Stainless Steel |
| Usage Area | Sweet Shop |
| Color | Grey |
| Height | 5ft |
| Surface Finish | Polished |
| Number of Shelves | 1 Shelf |
| No. Of Shelves | 2 Shelves |
Minimum order quantity: 1 Piece
We are engaged in offering Quality Products to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
₹ 22200 / Piece Get Latest Price
| Counter Type | Self Service |
| Length | 5 ft |
| Number of Shelves | 2 Shelves |
| Counter Shape | Rectangular |
| No. Of Shelves | 2 Shelves |
| Material Grade | SS 202 |
| Height | 3 Feet |
| Top Material | Stainless Steel |
| Usage Area | Restaurant |
| Top Workbench | Stainless Steel |
| Glass Thickness | 5 mm |
₹ 98000 / Piece Get Latest Price
| Counter Type | Service |
| Length | 6 ft |
| Counter Shape | Rectangular |
| Material Grade | SS 202 |
| Height | 6 Feet |
| Top Material | Stainless Steel |
| Usage Area | Display |
| Number of Shelves | 3 Shelves |
| No. Of Shelves | 4 Shelves |
₹ 145000 / Piece Get Latest Price
| Height | 3 Feet |
| Counter Shape | Rectangular |
| No. Of Shelves | 2 Shelves |
| Top Workbench | Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Grey |
₹ 38000 / Piece Get Latest Price
| No. Of Shelves | 1 Shelf |
| Height | 3 Feet |
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Catering |
| Thickness | 2mm |
| Finished | Polished |
₹ 7200 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Catering |
| Material | Stainless Steel |
| No. Of Shelves | 2 Shelves |
| Color | Silver |
| Thickness | 2mm |
| Finished | Polished |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 48000 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel 202 |
| Counter Length | 4 ft |
| Usage Type | Cooking And Serving |
| Usage/Application | Street Food Stall |
| No. Of Shelves | 4 Shelves |
| Counter Height | 32 inch |
| Counter Depth | 36 inch |
| Top Type | Stainless Steel Top |
Minimum order quantity: 1 Piece
Stainless steel all fast food use counter
₹ 35000 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Counter Length | 5 ft |
| Usage Type | Cooking And Serving |
| Usage/Application | Street Food Stall |
| No. Of Shelves | 2 Shelves |
| Counter Height | 36 inch |
| Top Type | Stainless Steel Top |
Fast food service counter
₹ 29000 / Piece Get Latest Price
| Counter Type | Self Service |
| Material | Stainless Steel 202 |
| Length | 5 ft |
| Counter Length | 5 ft |
| Usage Type | Cooking And Serving |
| Counter Shape | Rectangular |
| Material Grade | SS 202 |
| Counter Height | 32 inch |
| Height | 5 Feet |
| Top Material | Stainless Steel |
| Counter Depth | 30 inch |
| Usage Area | Restaurant, Canteen, Hotel |
| Top Type | Stainless Steel Top |
| Number of Shelves | 2 Shelves |
| No. Of Shelves | 4 Shelves |
₹ 145000 / Piece Get Latest Price
| Height | 5 Feet |
| Counter Shape | Rectangular |
₹ 35000 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Street Food Stall |
| Height | 5 Feet |
₹ 28000 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel 202 |
| Counter Length | 5 ft |
| Usage Type | Serving Only |
| Usage/Application | Catering |
| No. Of Shelves | 2 Shelves |
| Counter Height | 32 inch |
| Counter Depth | 30 inch |
| Top Type | Stainless Steel Top |
| Color | Silver |
| Height | 3ft |
| Surface Finish | Glossy |
Minimum order quantity: 1 Piece
We are engaged in offering Quality Products to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
₹ 12500 / Piece Get Latest Price
| No. Of Shelves | 4 |
| Number Of Shelves | 4 |
| Finish | Matt |
| Color | Stainless steel |
| Load Capacity | 50-100 kg |
| Material | Stainless Steel |
| Trolley Type | Utility Trolley |
Minimum order quantity: 1 Piece
We are engaged in offering Quality Products to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Guru Bhimraya Vagholi (CEO)
Neermit Enterprises
Balkrusan Park, Behind R.R.College, Sangli Road
Jath - 416404, Sangli, Maharashtra, India