78% Response rate
Leading Manufacturer of commercial stainless steel sink from Jath.
₹ 10500 / Piece Get Latest Price
| Sink Type | Single sink |
| Material Grade | SS 202 |
| Sink Size | 18x24 in |
| Bowl Depth | 8 in |
| Usage Area | Hotel kitchen |
| Brand | Parryware |
| Color | Silver |
| No Of Lags | 4 |
| Thickness | 2mm |
| Finished | Glossy |
Minimum order quantity: 2 Piece
We deals in stainless steel kitchen equipments.
We are engaged in offering Quality Products to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Guru Bhimraya Vagholi (CEO)
Neermit Enterprises
Balkrusan Park, Behind R.R.College, Sangli Road
Jath - 416404, Sangli, Maharashtra, India
