Prominent & Leading Manufacturer from Jath, we offer stainless steel foldable dining table with stool, stainless steel dining table, stainless steel canteen dining table with attached stool 8 seater and 6 seater stainless steel dining table.
₹ 12500 / Piece Get Latest Price
| Folding Type | Fix leg foldable stool |
| Table Type | Dining Table |
| Top Material | Stainless Steel |
| SS Grade | 304 |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Table Top Material | Stainless steel |
| Stainless Steel Grade | SS 202 |
| Table Shape | Rectangular |
| Set Contains | With Stools |
| Number Of Seater | 4 Seater |
Minimum order quantity: 5 Piece
We are engaged in offering Quality Products to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
₹ 5000 / Piece Get Latest Price
| Material Grade | SS 202 |
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Rectangular |
| SS Grade | 202 |
| Brand | Neermit |
| Surface Treatment | Stainless steel |
| Number Of Seater | 4 Seater |
| Seating Capacity | 2 seater |
| Set Contains | 4 + 1 chair |
| Table Dimensions | 4*2.5*2.5 |
Stainless steel table 30 mm square pipe 18 quage sheet
₹ 20000 / Piece Get Latest Price
| Material Grade | SS 202 |
| Table Top Material | Stainless Steel |
| Material | Stainless Steel |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Shape | Rectangular |
| Seating Capacity | 8 seater |
| Table Length | 2100 mm |
| Brand | Neermit |
| Table Width | 750 mm |
| Surface Treatment | Stainless steel |
| Table Height | 750 mm |
| Set Contains | 8 + 1 chair |
Minimum order quantity: 5 Piece
Stainless steel canteen dining table with attached stool 8 seater
₹ 18500 / Piece Get Latest Price
| Material Grade | SS 202 |
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Rectangular |
| SS Grade | 202 |
| Brand | Neermit |
| Number Of Seater | 6 Seater |
| Surface Finish | Matt Finish |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Color | Silver |
Minimum order quantity: 5 Piece
We are engaged in offering Quality Products to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
₹ 22000 / Piece Get Latest Price
| Material Grade | SS 202 |
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Rectangular |
| SS Grade | SS302 |
| Brand | Neermit |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Number Of Seater | 6 Seater |
| Set Contains | With Stools |
| Table Dimensions | 5x2feet |
| Usage/Application | Canteen |
Minimum order quantity: 2 Piece
Guru Bhimraya Vagholi (CEO)
Neermit Enterprises
Balkrusan Park, Behind R.R.College, Sangli Road
Jath - 416404, Sangli, Maharashtra, India