Offering you a complete choice of products which include dressing trolley instrument trolley, dressing trolley and surgical instrument trolley.
₹ 6500 / Piece Get Latest Price
| Trolley Type | Dressing Trolley |
| Material | Stainless Steel |
| Number Of Shelves | 2 Shelves |
| Structure Material | Stainless Steel |
| With Bowl And Bucket | Bowl + Bucket |
| Top Size | 750 x 500 mm |
| Guard Rail | Top Shelf Rails |
| Usage/Application | Hospital |
| Packaging Type | Box |
| Finishing | Polished |
| Color | Siiver |
₹ 6500 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
₹ 5000 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Size | 12mm |
| Color | Silver |
| Brand | Neermit |
| Thickness | 2mm |
Minimum order quantity: 10 Piece
Guru Bhimraya Vagholi (CEO)
Neermit Enterprises
Balkrusan Park, Behind R.R.College, Sangli Road
Jath - 416404, Sangli, Maharashtra, India