Our product range includes a wide range of stainless steel food service trolley 6 pot and wash dish collection trolley.
₹ 16000 / Piece Get Latest Price
| Service type | Meal service |
| Capacity | 18 liter/ container |
| No. of shelves | 6 |
| Body Material | Stainless Steel |
| Material | SS 304 |
| Type | 6 pot |
| Load capacity | 100 kg |
| Lid Material | Stainless Steel |
| Application | Industrial canteen |
Minimum order quantity: 1 Piece
Stainless steel food service trolley 6 pot without heating
₹ 11000 / Piece Get Latest Price
| No. Of Shelves | 3 |
| Load Capacity(kg) | 250 kg |
| Number Of Shelves | 2 |
| Finish | Steel |
| Color | White |
| Usage/Application | Restaurant |
| Type | Platform Trolley |
| Material | SS 202 |
| Load Capacity | 200-300 kg |
| Trolley Type | Housekeeping Trolley |
Minimum order quantity: 1 Piece
We are engaged in offering Quality Products to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Guru Bhimraya Vagholi (CEO)
Neermit Enterprises
Balkrusan Park, Behind R.R.College, Sangli Road
Jath - 416404, Sangli, Maharashtra, India