Pioneers in the industry, we offer amruttulya tea setup, stainless steel tea counter and foot operated ss wash basin from India.
₹ 54000 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel 202 |
| Counter Length | 5 ft |
| Power Source | No Heating |
| Burner Availability | Without Burner, Without burner |
| No. Of Shelves | 3 Shelves |
| Counter Height | 34 in |
| Usage Area | Tea Stall |
| With Sink | No Sink |
Minimum order quantity: 1 Piece
We are engaged in offering Quality Products to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
₹ 23500 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Counter Length | 4 ft |
| Power Source | No Heating |
| Usage/Application | Catering |
| No. Of Shelves | 4 Shelves |
| Counter Height | 34 in |
| Usage Area | Tea Stall |
| With Sink | No Sink |
₹ 75000 / Piece Get Latest Price
| Burner Availability | With Burner |
| Usage/Application | Restaurant |
| Material | Stainless Steel |
| No. Of Shelves | 3 Shelves |
| Color | Black |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 24500 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel 202 |
| Counter Length | 5 ft |
| Power Source | No Heating |
| Counter Height | 34 in |
| Usage Area | Tea Stall |
| With Sink | No Sink |
₹ 23000 / Piece Get Latest Price
| Burner Availability | Without Burner |
₹ 26500 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Street Food Stall |
| Burner Availability | With Burner |
| Material | Stainless Steel |
| No. Of Shelves | 4 Shelves |
| Color | Grey |
| Thickness | 2mm |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 22000 / Piece Get Latest Price
| Type | Double Bowl |
| Shape | Rectangular |
| Wash Basin Type | Table Top Basin |
| Thickness | 2mm |
| Color | Silver |
Guru Bhimraya Vagholi (CEO)
Neermit Enterprises
Balkrusan Park, Behind R.R.College, Sangli Road
Jath - 416404, Sangli, Maharashtra, India