Providing you the best range of stainless steel water tank with attached stand and catering counter with effective & timely delivery.
₹ 8500 / Piece Get Latest Price
| Storage Capacity | 200 L |
| Tank Shape | Rectangular |
| Steel Grade | SS 202 |
| Color | Silver |
| Wall Thickness | 1.0 mm |
| Number Of Taps | 2 |
| Number of Layers | Single Layer |
| Application Area | Industrial |
| Dimensions | 24"*16"*16 |
| Shape | Rectangle |
Ss
₹ 26500 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Width | 900 mm |
| Length | 1500 mm |
| Height | 2.5 Feet |
| Features | With Overhead Shelf |
| Counter Type | Snacks Counter |
| No. Of Shelves | 1 Shelf |
| Color | Silver |
| Usage/Application | Catering |
Minimum order quantity: 2 Piece
We are engaged in offering Quality Products to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Guru Bhimraya Vagholi (CEO)
Neermit Enterprises
Balkrusan Park, Behind R.R.College, Sangli Road
Jath - 416404, Sangli, Maharashtra, India