We are a leading Manufacturer of stainless steel canteen/hotel/restaurent dining table 10 seater and stainless steel canteen dining table from Jath, India.
₹ 17500 / Piece Get Latest Price
| Material Grade | SS 202 |
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Rectangular |
| SS Grade | 202 |
| Table Length | 2400 mm |
| Table Width | 700 mm |
| Number Of Seater | 8 Seater |
| Seating Capacity | 10 Seater |
| Surface Finish | SS Finish |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Table Top Material | Stainless steel |
| Table Height | 750 mm |
Minimum order quantity: 5 Piece
Stainless steel 10 seater
₹ 18000 / Piece Get Latest Price
| Seating Capacity | 6 Seater |
| Table Top Material | Stainless Steel |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Table Length | 1800 mm |
| Table Width | 750 mm |
| Table Height | 750 mm |
Minimum order quantity: 5 Piece
We are engaged in offering Quality Products to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Guru Bhimraya Vagholi (CEO)
Neermit Enterprises
Balkrusan Park, Behind R.R.College, Sangli Road
Jath - 416404, Sangli, Maharashtra, India